Pakabinamos kopėčios STARO aliuminiui bokšteliui

Description

Pakabinamos kopėčios STARO aliuminiui bokšteliui

Aliuminės išskleidžiamo pakabinamo kopėčios Layher STARO aliuminiui bokšteliui yra sukurtos suteikti patogią ir saugią prieigą prie aukštų vietų, ypač naudojant Layher STARO aliuminio bokštelius. Šios kopėčios yra idealus pasirinkimas, kai reikia greitai ir efektyviai pasiekti aukštus darbo plotus, pavyzdžiui, statybvietėse, pramonės įrenginiuose ar įvairiuose remonto darbuose. Pagamintos iš lengvo, bet itin tvirto aliuminio, šios kopėčios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojant.

Pakabinamos kopėčios yra lengvai nešiojamos ir nereikalauja daug laiko ar pastangų montuoti ir demontuoti, o išskleidžiamas pakabinamas dizainas leidžia sutaupyti vietos saugojimo metu. Šis modelis yra pritaikytas greitam prisijungimui prie Layher STARO bokštelio, užtikrinant stabilų ir saugų priėjimą prie reikiamos darbo vietos.

Nors šios kopėčios ir skirtos užlipti aukštyn, o ne dirbti ant jų, jų stabilumas ir patikimumas suteikia vartotojui pasitikėjimą ir saugumo jausmą kiekviename žingsnyje. Dėl dvigubų pakopų konstrukcijos, kopėčios užtikrina didesnį komfortą lipant, leidžiant vartotojui efektyviai pasiekti norimą aukštį be papildomo vargo. Tokios kopėčios yra puikus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek asmeninio naudojimo atvejais, kai reikalingas patikimas ir lankstus sprendimas aukštumos darbams atlikti.

 

Additional information

Pakopų skaičius

2×6

Svoris

7,80 kg

Prekės kodas

1246006

You may also like…

BCF Shop Theme By aThemeArt.
BACK TO TOP