.
Previous slide
Next slide

Jau daugiau kaip 70 metų Layher yra patikimų, praktikos patikrintų statybinių pastolių sistemų gamintojas. Mūsų vardas – aukščiausios kokybės ir patikimos partnerystės garantija bei platus aptarnavimo paslaugų spektras. Geriausiai tai įrodo efektyvūs technologiniai sprendimai, kurių dėka mūsų firmos gaminiai labai palengvina Jūsų darbo dienas. Mes pasirengę bet kuriuo metu suteikti Jums pagalbą, pasinaudodami visa savo ilgamete patirtimi ir aukšta kompetencija. Juk mūsų tikslas – tai Jūsų sėkmė!

Layher produkcijos asortimentas: moduliniai pastoliai, fasadiniai pastoliai, Event sistemos, tribūnos ir scenos, apsauginiai stogai, tiltinės sistemos, mobilūs bokšteliai ir kopėčios. Aukščiausia kokybė – visada iš tų pačių žmonių.

UAB Layher Baltic

UAB Layher Baltic

Wilhelm Layher GmbH&Co. KG filialas Baltijos šalyse buvo įkurtas 2007-aisias. Nuo 2007 iki 2011 metų kompanija vadinosi UAB Layher ir buvo įsikūrusi Telšių mieste. 2011 metų lapkritį filialas pakeitė pavadinimą į UAB Layher Baltic ir persikėlė į Vilnių. Filialas yra atsakingas už Layher produktų pardavimą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Islandijoje

2015 metais, įmonės personalas išaugo beveik dvigubai, nuo 6 žmonių iki 10. Visi darbuotojai dalyvavo Wilhelm Layher GmbH&Co. KG mokymo centro progamose, turi kelis kvalifikacinius sertifikatus ir kalba bent dviem užsienio kalbomis.

2016 metais įmonė persikraustė į modernų biurą ir sandėlį Salininkų g 82. Šiuo metu kompanija disponuoja: atvira 2800 kv. m. ploto vietove pastolių laikymui, dengtu 1300 kv. m. ploto sandėliu ir 336 kv. m. šiuolaikiniu ir moderniu biuru. Sklandų produktų gabenimą suteikia du modernūs Linde krautuvai, kurie atitinka visus ekologijos standartus.

Taip pat nuo 2017 metų atidarytas UAB Layher Baltic padalinys Estijoje, kuris 2020 metų pabaigoje persikraustė į naujai pastatytą biurą.

Šiuo metu įmonėje dirba 24 darbuotojai

Layher Tellingud Eesti OÜ

BCF Shop Theme By aThemeArt.
BACK TO TOP WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner