Layher dvigubos kopecios

Dvigubos kopėčios

Profesionalios 2 dalių kopėčios

Aukščiausios kokybės vokiškos Layher sertifikuotos, profesionalios kopėčios skirtos pramonės, gamybos, statybos, aptarnavimo sektoriui ir ne tik. Kopėčios ne tik lengvos, patvarios ir saugios, bet ir pagamintos pagal aukščiausius saugumo standartus.

Layher kopėčios paprastai yra aprūpintos įvairiomis saugumo priemonėmis, kas užtikrina kopėčių ilgą tarnavimo laiką, tokiomis kaip neslystantys kopėčių batai, apsaugoti kopėčių šarnyrai ir pakopos nuo pažeidimų, apsauginiai dirželiai nuo kopėčių išsiskėtimo, plačios pakopos ir apsauginiai turėklai.

Layher visi produktai atitinka tarptautinius saugos standartus ir dažnai yra sertifikuoti atitinkamų sričių reguliavimo institucijų, kas užtikrina, kad produktai atitiktų griežčiausius saugumo ir kokybės reikalavimus.

Aliuminės dvigubos kopėčios

Layher aliuminės dvigubos kopėčios suteikia didelį lankstumą naudojimo atžvilgiu, naudojant jas įvairiuose aukščiuose ir situacijose.

Aliuminis lengvas, nerūdija, todėl šios kopėčios yra tinkamos naudojimui lauko sąlygomis ar drėgnose vietose.

Neslystantys kopėčių batai, atitinka R12 slydimui atsparumo klasę, todėl naudoti galima ant slydžių ir šlapių paviršių.

Dvigubos medinės kopėčios

Layher dvigubos medinės kopėčios puikus pasirinkimas meistrams, vidaus apdailos ar statybos darbams atlikti. Kopėčios pagamintos iš pušies ir buko medžio. 


Dvigubos kombinuotos kopėčios

Layher dvigubos kombinuotos kopėčios idealiai tinka elektrikams ir meistrams, nes nelaidžios elektrai. Kopėčios pagamintos iš aliuminių pakopų ir medinio profilio, kas užtikrina kopėčių saugumą ir tvirtumą. Kopėčios atitinka izoliacijos varžą pagal VDE 0100

BCF Shop Theme By aThemeArt.
BACK TO TOP WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner